Loading...

У наш час репутація конопель неабияк зіпсована асоціацією її з наркотичним засобом. Проте, технічні сорти цієї дивовижної рослини благополучно використовують у виробничій промисловості.

Вироби з конопляного волокна мають ряд переваг:

Гіпоалегенність. Завдяки антисептичним особливостям конопель під час її вирощування не застосовуються токсичні хімічні речовини для захисту від шкідливих комах.

Антистатичність. Конопляне волокно не накопичує пил і абсолютно безпечне для алергіків.

Терморегуляція. Природні властивості конопель дозволяють їй регулювати температуру тіла людини і виробляти тепло в холодну пору року і прохолоду в літню спеку.

Повітропроникність. Конопляне волокно є екологічно чистим натуральним матеріалом, який забезпечує постійну циркуляцію повітря.

Захист від шкідливих впливів довкілля. Коноплі активно використовують у медицині. Її бар’єрні властивості захищають шкіру від зайвої дії ультрафіолетових променів, солей важких металів та інших негативних факторів.

Стійкість матеріалу. Коноплі набагато міцніші за бавовну. Це зумовлюється особливою структурою волокон рослини.

Практичність. Вироби із конопляного волокна мають тривалий термін експлуатації. Вони не вимагають спеціального догляду та не деформуються при частому використанні, пранні та прасуванні.

Комфорт. Конопляне волокно сприятливо впливає на шкіру людини: нейтралізує токсичні речовини, протидіє мікробам, забезпечує дихання клітин протягом усього дня, справляє м’який тонізуючий ефект, що приносить лише приємні відчуття.

конопляні матраци

Подушки та пледи з конопляного волокна абсолютно безпечні для малюків з першого дня їх народження. Екологічно чистий матеріал – найкраще, що ми можемо запропонувати нашим дітям.

Вирощування й переробка льону та технічної коноплі