Loading...

Екологічний утеплювач – це натуральний утеплювач, що складається з 100% конопляного волокна, екологічно безпечний, який не містить шкідливих добавок і клеїв. Волокна між собою, скріплюється по технології термозапікання. Екоутеплювач – кращий екологічний утеплювач для дому, застосовується як для зовнішнього так і внутрішнього утеплення.

Найбезпечніший утеплювач для дому:

  1. Екологічно безпечний утеплювач з льону і конопель не містить фенолформальдегідних з’єднань і при нагріванні не виділяє шкідливих речовин. Він не містить небезпечних хімічних з’єднань, клею і на відміну від мінеральної вати не є джерелом шкідливого пилу, так як волокно дуже міцне і зруйнувати його дуже складно.
  2. Гіпоалергенний – екологічно безпечні утеплювачі складаються з конопляного волокна, які по своїй природі не є алергеном, по цьому їх можна використовувати людям, що страждають астмою або алергією.
  3. Довговічний – конопля волокно не сприйнятливе до підвищеної вологості, і попадання в точку роси, не боїться перепадів температур, і не змінює свої характеристики потрапляючи в несприятливі умови.
  4. Паропроникливий– екологічний утеплювач для дому має трубчасту структуру волокна, утеплювач відмінно пропускає не накопичуючи вологу, і при цьому зберігає свої теплоізоляційні властивості. Волога не накопичується, а легко випаровується в повітря, запобігає появі парникового ефекту і захищаючи вашу конструкцію від конденсації і підвищеної вологості.
  5. Підвищені теплоізоляційні характеристики. Завдяки властивості не накопичувати в собі вологу, теплоізоляційні характеристики еко утеплювача в природної вологості не знижуються на відміну від мінеральних аналогів. Тому товщина лляного або конопляного утеплювача потрібно на 30% менше, в порівнянні з іншими матеріалами.
  6. Антисептик– натуральний утеплювач з конопель має антибактеріальні та антигрибкові властивості, перешкоджаючи розвитку мікроорганізмів, стійкий до впливу цвілі і гниття і навіть у вологому утеплювачі – не розмножуються бактерії. Перешкоджає появі запаху сирості.

 

  – Не містить смол, клеїв, формальдегідних сполук;

– Не гниє, пригнічує розвиток плісняви, грибків та інших мікроорганізмів;

– Термін придатності 75 років, при цьому, з часом, характеристики не знижуються;

– Добре пропускає і виводить вологу, використовується без пароізоляції;

– Гіпоалергенний, не порошить і не кришиться.

 

Для зручності монтажу конопляний утеплювач виробляється в рулонах.

Вирощування й переробка льону та технічної коноплі