Loading...

Переваги лляного матеріалу є різноплановими. Одні з них можна побачити на власні очі, інші – відчути в процесі експлуатації виробів, про треті слід просто знати.

  1. Льон – натуральний, екологічно безпечний матеріал. Льняні волокна не викликають подразнення шкіри, її почервоніння, сверблячки. Більше того, сприяють їх усуненню зі шкірних покривів. Вироби зі 100% льону абсолютно безпечні, їх можуть носити діти, вагітні жінки, люди похилого віку.
  2. Льон «дихає», пропускаючи повітря до тіла та забезпечуючи його вільну циркуляцію. У такому одязі не буде спекотно чи холодно. Постільна білизна з льону зігріє прохолодними ночами та забезпечить комфорт під час сну за будь-якої погоди.
  3. Лляний одяг виглядає красиво. При пошитті модного одягу, повсякденних моделей, офісних блуз та сорочок, чоловічих та жіночих штанів використовуються як натуральні відтінки тканин так і вибілений льон. Навіть властива цьому матеріалу легка пом’ятість не псує естетичної привабливості виробів з натуральної, трохи грубої, але такої гарної тканини.
  4. Льон гігроскопічний, добре проводить вологу. Його часто застосовують для виготовлення взуттєвих устілок, здатних запобігти розвитку захворювань стопи. У літню спеку така тканина допоможе уникнути підвищеного потовиділення.
  5. Льняні вироби покращують мікроциркуляцію крові, сприяють покращенню стану шкірних покривів. Невеликі вузлики та щільні, жорсткі волокна льону мають легкий масажний ефект. При частому використанні лляної постільної білизни та одягу можна суттєво покращити текстуру шкіри та оздоровити організм.
  6. Виробам з льону властиві антибактеріальні та гіпоалергенні властивості. Вони добре нейтралізують запах поту, сприяють зниженню ризику появи грибкових захворювань, прискорюють процес загоєння ран.
  7. Льон не електризується. Згадайте, які відчуття викликає ковдра, що б’ється розрядами струму, або блуза з синтетики, що приводить волосся в зачіску в рух. Від лляних виробів такої каверзи очікувати не слід.
  8. Льон приємно холодить у спеку і здатний зігрівати при низькій температурі зовнішнього середовища. Це оптимальний вибір тканини для пошиття одягу з літніх колекцій – легкий, освіжаючий, що позбавляє неприємних, «липких» відчуттів. А ось у прохолодну пору року лляна сорочка в комплекті з жилетом чи кардиганом допоможе зберегти тепло.
  9. Льняні вироби можна не гладити. Звичайно, численні складки та вигини, пом’ятості – це не те, про що мріють любителі бездоганно випрасуваних речей, а й у такому стані виробів є своєрідний шарм. Натуральність м’ятої тканини притягує погляд та сприяє створенню затишної атмосфери в будинку. А одяг із невеликими складками виглядає автентично.
  10. Льон – довговічний, міцний та надійний матеріал. На такій тканині не з’являються катишки, вона зберігає щільність у процесі тривалої інтенсивної експлуатації, не втрачає кольору. Постільна білизна з льону здатна прослужити власникам не одне десятиліття, залишаючись такою ж красивою, як і при покупці.

Вирощування й переробка льону та технічної коноплі