+38 (067) 540 75 45  
+38 (095) 806 49 88  

Про компанію

Компанія «Лінен оф Десна» - одне з найбільших підприємств України, яке працює по повному циклу виробництва, починаючи з вирощування льону та технічних конопель, первинної переробки лляної і конопляної сировини та закінчуючи виробництвом  натурального льонопенькового шпагату та мотузки, паливних брикетів та розсипного утеплювача(костриця льону або конопель). Крім того, у 2016 році вперше за часи незалежності України компанія виготовила 100% лляне полотно з глухівського льону врожаю 2015 року.

company
 
Якісну сировину, яка користується широким попитом як в Україні, так і за кордоном, вдається отримати шляхом застосування кращих європейських агротехнологій з культивування льону, використання високоврожайного імпортного насіннєвого матеріалу в поєднанні з ефективною спеціальною технікою для льону. Первинна переробка лляної та конопляної сировини відбувається на модернізованому заводі у місті Глухові на єдиному в Україні сучасному західноєвропейскому обладнанні під жорстким контролем спеціалістів лабораторії. Саме це запорука отримання якісного волокна!
 
Річний обсяг виробництва льоноволокна складає до 1000 тон, конопляного волокна – до 500 тон. Більша частина виробленого волокна реалізовується в країни Європи та Азії для потреб прядильних та текстильних підприємств, решта - переробляється на власній шпагатній фабриці на льонопеньковий шпагат і мотузку, які мають своїх пошанувачів серед українських клієнтів.

Наша мета –завжди задовольняти наших клієнтів! Тому ми пропонуємо продукт, який виробляється у повній гармонії з навколишнім середовищем, ми гарантуємо якість волокна та конкурентоздатну ціну. Для нас не існує поняття мінімального замовлення – для нас однакову цінність представляє роздрібний та оптовий покупець!

 

Баланс 2019 Року

Ф1.Баланс 2019

Ф2._Звіт_про_фінансові_результати

Ф3._Звiт_про_рух_грошових_коштiв

Ф4._Звіт_про_власний_капітал

Ф5._Примітки_до_річної_звітності

Ф6._Додаток_до_приміток_до_річної_фінансової_звітності