+38 (067) 540 75 45  
+38 (095) 806 49 88  

Коротке льоноволокно

Коротке лляне волокно в залежності від показників якості поділяють на номери - 8, 6, 4, 3, і 2. Довжина волокна коливається від 10 до 50 см.

ОТРИМАННЯ:


Отримане волокно в подальшому використовується в текстильній, машинобудівній, будівельній та інших галузях промисловості. Воно виробляється на підприємствах первинної обробки шляхом пропуску через м'яльну та тіпальну машини.

ЗАСТОСУВАННЯ:


Коротке льоноволокно використовується для виробництва пряжі низьких номерів методом сухого прядіння, а також воно є виготованням тарних та брезентових тканин. Низькосортне коротке волокно використовується для виробництва нетканих матеріалів, які мають дуже широке застосування, для виробництва паперу. Лляне волокно використовується для виробництва кручених виробів: шпагат, мотузки. Також це волокно використовується для виробництва котонизированного волокна і вати. Крім того його використовують для виробництва армованих волокном полімерних композиційних матеріалів і волокнистих плит.
Новітньою сферою застосування короткого льоноволокна у поєнанні з композиційними матеріалами є виробництво великої кількості деталей для кузовів автомобілів, літаків, суден, вагонів.

Замовити